drotar podpivnik 2017 maly

Po úspechoch našich pivných etikiet z predchádzajúcich rokov 2015 a 2016 skončila do tretice aj za rok 2017 etiketa a tentokrát aj podpivník Pivovaru Drotár na 1 mieste!

V súťaži SAHP (Slovenská asociácia histórie pivovarníctva) o najkrajšiu pivnú etiketu, pivnú tácku, korunkový uzáver a plechovku sme do súťaže poslali pivnú etiketu "Drotár 17°- Výročný polotmavý špeciál" a pivnú tácku. O titul najkrajšej pivnej etikety bojovalo 48 slovenských pivovarov a v súťaži o najkrajší podpivník dokonca 60 pivovarov zo Slovenska (na Slovensku je momentálne celkom 69 funkčných pivovarov).


Výsledky nás milo prekvapili, keď našej etikete a aj pivnej tácke dali hodnotiaci najviac hlasov. Hlasujúcim ďakujeme, ocenenie si vážime a budeme sa snažiť aj v ďalších rokoch prichádzať s novými námetmi pivných suvenírov, ktoré budú ozdobou zbierky nejedného zberateľa!

 

etiketa drotar 1 mala    logo SAHP                                                                                                        Najkrajšia etiketa:
          1. miesto DROTÁR 17° "Pivovar Drotár"
          2. miesto POPPER 12° "Pivovar Bytča"
          3. miesto ALSTER 12° "Pivovar U Ábela"


          Najkrajšia pivná tácka:
          1. miesto "Pivovar Drotár"
          2. miesto "Starosloviensky pivovar"
          3. miesto "Pivovar Čierňan"